Kadra

 • Dyrektor Zarządzający
  Dominik Czornak

  Pomysł stworzenia miejsca w którym dzieci będą rozwijać swoje zdolności i umiejętności kiełkował w nim od dawna. Wizją przedszkola jest dla niego przede wszystkim zorganizowania placówki, która zaspokoi ogromne dla wieku przedszkolnego potrzeby ruchu, aktywności fizycznej i sportu. Obserwując dzieci będące w wieku od 3 – 7 lat zdał sobie sprawę, ze dla dzieci najważniejsza jest aktywność własna, a także, że przyzwyczajenia zakorzenione w najmłodszym wieku procentują w późniejszym życiu. Niepubliczne Przedszkole Akademia Muminków ma stać się miejscem w którym dzieci będą czuć się jak w domu, pod okiem wykwalifikowanej kadry zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne w dalszej edukacji szkolnej oraz rozwiną zainteresowania, które pielęgnowane w późniejszym wieku, będą miały szansę przerodzić się w pasję na całe życie.

   

  Opiekun

  mgr Alicja Lenczowska

  Absolwentka Akademii Ignatianum na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika rodziny i opieka nad małym dzieckiem. Wieloletnie doświadczenie w pracy dziećmi zaowocowało awansem zawodowym na nauczyciela kontraktowego. Zawsze pogodna, otwarta i uśmiechnięta oraz chętna do współpracy z rodzicami. Zwolenniczka radosnej i twórczej zabawy z dziećmi. W swojej pracy z Maluszkami podchodzi indywidualnie do każdego z nich, aby czuło się swobodnie i bezpiecznie. Praca z dziećmi daje jej poczucie spełnienia, a uśmiech szczęśliwego dziecka staje się motywacją do dalszego kreatywnego działania. Prywatnie szczęśliwa mama 1,5 rocznej Kai.

   

  Opiekun

  Beata Rzewuska 

  Prywatnie mama 16-letniego Kuby. Opiekuńcza i obowiązkowa. Ostoja spokoju, bardzo wzbudza zaufanie i szybko zyskuje sympatię dzieci. Uważa, że każde dziecko powinno czuć się w żłobku tak dobrze jak w domu. Kwalifikacje poszerza poprzez Kursy i szkolenia . Praca z dziećmi jest dla niej pasją i czystą przyjemnością. Zafascynowana pedagogiką Montessori.

Nabór trwa

Zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy online:

502-925-125

Facebook